Новини

Минулого тижня в Богданівській ЗОШ І-ІІІ ст.  урочисто була відкрита Шкільна Служба Порозуміння (ШСП). Адміністрація  школи для ШСП виділила окреме приміщення. В світлій, просторій кімнаті шкільні медіатори разом з координатором ШСП Світланою Кисельовою зробили все для того, щоб учасники конфліктів та заходів по їх профілактиці почували себе зручно: відповідні меблі, квіти. В центрі кімнати зображення Ейрени – Богині справедливості, а також постери з інформацією про поняття конфлікту, шляхи його вирішення, медіацію, її принципи та правила проведення, тощо.

На відкриття ШСП завітали представники Дворічанського Офісу Мережі правового розвитку, що діє на базі ГО «ФСГД», адміністрація Богданівської школи. Під час урочистого відкриття координатор ШСП та учні медіатори розповіли присутнім цікаву історію виникнення конфліктів та методи їх вирішення.

Детальніше...
 

1 березня 2017 року відбулося урочисте відкриття шкільної служби порозуміння (ШСП)  в Дворічанській ЗОШ.

В заході взяли участь Ольга Гальченко – координатор Програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження», Альона Матвійчук – голова правління ГС «Мережа Правового Розвитку», Роман Ліхачов – регіональний координатор Мережі, а також представники влади Дворічанського району: Г.Г. Турбаба – голова районної ради, В.А.Приходько – голова райдержадміністрації, Ф.А. Магомедов – Дворічанський селищний голова, В.М. Масюк – Богданівський сільський голова.

Головними героями свята стали учні – медіатори. «Злагода» - так назвали свою ШСП діти. На емблемі – голуб з віткою оливи, а девіз «Злагоди»: «Мир і злагода в сім’ї – то міцна родина, то й міцна наша держава - ненька Україна».

Детальніше...
 

31 січня 2017 року в смт. Дворічна стартувала серія тренінгів для органів місцевого самоврядування «Правова підтримка громад». Дана ініціатива виконується в рамках Меморандуму про співпрацю, укладеного між Дворічанською районною радою Харківської області та Дворічанським офісом Мережі Правового Розвитку ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини».

Старт розпочато з теми: «Актуальні питання доступу до публічної інформації» тренінг по якій розроблено представниками організацій – членів Мережі Правового Розвитку: Анастасією Площинською та Віталієм Бабикою.
Учасниками заходу стали посадові особи селищної та сільських рад району, відповідальні за даний напрямок роботи, місцеві депутати різних рад та активісти. Учасників заходу не злякав сильний мороз, і всі бажаючі змогли взяти участь у заході.

Тренінг був побудований спираючись здебільшого на практичний досвід учасників, а вправи запропоновані тренером Віталієм Бабикою дозволили ознайомитись із судовою практикою та практикою Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та здобути новий досвід.

Детальніше...
 

21.02.2017 року в смт. Дворічна в приміщенні центральної районної бібліотеки Дворічанським Офісом Мережі Правового Розвитку ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» було проведено тренінг на тему «Е-декларація. Простіше ніж ти думаєш».

Учасниками заходу стали працівники ОМС Дворічанського району.

Тренер Віталій Бабика акцентував увагу учасників на можливостях електронних сервісів задля отримання довідок про доходи та електронних ключів, що допомагає значно зекономити час та кошти.

Детальніше...
 

У 2015 році територіальній громаді Дворічанського району з обласної територіальної громади було передано нежитлове приміщення. Вказана будівля є дуже привабливою для місцевого бізнесу, оскільки її площа складає майже 600 кв. м., а розташована вона у самому центрі селища Дворічна.

Однак, в силу різних обставин, переважно правового характеру, Дворічанській районній раді довгий час не вдавалося провести державну реєстрацію права власності на вказану будівлю, що в свою чергу позбавляло можливості передати її в оренду для поповнення районного бюджету.

Знаючи, що одним із напрямків діяльності Дворічанського офісу Мережі Правового Розвитку ГО «ФСГД» є експертно-правовий супровід територіальних громад, голова ради Галина Турбаба звернулася до Офісу задля спільного вирішення даного питання.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 34

Сайт розроблений в рамках проекту «Ресурсний Центр активності громади на базі Дворічанського районного Будинку культури Харківської області», що реалізується ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» за фінансової підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження». Детальніше про програму: www.irf.ua

Мета проекту: надати підтримку активності громади Дворічанського району у вирішенні проблем місцевого розвитку шляхом створення Ресурсного Центру для сільських осередків громадського життя на базі Дворічанського районного Будинку культури.

Думки, висвітлені на цьому сайті, не обов’язково відображають думки та точки зору Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».