2005 рік

Проект «Міжнародна науково-дослідницька експедиція імені Мечникова»

Мета проекту: залучення молоді, науковців та краєзнавців до вивчення історичної та природної спадщини Дворічанського району.

За фінансової підтримки Міжнародного благодійного фонду охорони здоров’я імені І.І. Мечникова

 

2007 рік

Проект «Від коренів спадщини до пагонів добробуту»

Мета проекту: посилення партнерських стосунків органів місцевого самоврядування (Дворічанської районної ради) та органів державної влади (Дворічанської райдержадміністрації) у справі збереження залишків родинної садиби Іллі Мечникова.

За підтримки Харківського обласного відділення Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» в рамках проекту «Активізація громадянських ініціатив у Харківській області» за рахунок коштів Фонду ім. Ст. Баторія (Польща).

 

2010 рік

Навчальна програма «Управління Неприбутковими Організаціями» Українського Католицького Університету, місто Львів

Мета проекту: розробка бізнес-плану розвитку організації

За кошти (ваучер) програми з підтримки організаційної спроможності ОГС UNITER

 

2011 рік

Проект «Ресурсний Центр активності громади на базі Дворічанського районного Будинку культури Харківської області»

Мета проекту: надання підтримки активності громади Дворічанського району у вирішенні проблем місцевого розвитку, зокрема підтримка громади села Мечникове у справі збереження історичних об’єктів – садиби родини Мечникових та розвитку сільського зеленого туризму

За фінансової підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного Фонду «Відродження»

 

Проект «Розвиток сільського зеленого туризму у селі Мечникове Дворічанського району Харківської області»

Мета проекту: стимулювати інтерес громади села Мечникове до сільського зеленого туризму шляхом практичного ознайомлення з успішними практиками та підтримки початкових ініціатив громади у цьому напрямку у період липень 2011 року – квітень 2012 року.

За фінансової підтримки Фонду Генрі Ноуена, розпорядником якого в Украіїні є Інститут Лідерства та Управління УКУ.

 

2012 рік

Проект «Центр правової інформації та консультацій для захисту прав населення Дворічанського району».

Мета проекту: забезпечення протягом січня  - червня 2012 р. доступу малозабезпечених та інших мешканців селищної та сільських громад Дворічанського району Харківської області до безоплатних правових послуг, консультацій, інформації для захисту їх трудових прав, прав власності, прав на започаткування власної справи та прав на державну підтримку родин з дітьми, - шляхом  діяльності Центру правової інформації та консультацій для захисту прав населення Дворічанського району.

За фінансової підтримки  програми «Верховенство права» Міжнародного Фонду «Відродження».

Проект «Продовження діяльності Центру правової інформації та консультацій для захисту прав населення Дворічанського району».

Мета проекту: забезпечення протягом липня 2012 - березня 2013 р.р. доступу малозабезпечених та інших мешканців селищної та сільських громад Дворічанського району Харківської області до безоплатних правових послуг, консультацій, інформації для захисту їх трудових прав, прав власності, прав на започаткування власної справи та прав на державну підтримку родин з дітьми, - шляхом підтримки продовження діяльності Центру правової інформації та консультацій для захисту прав населення Дворічанського району.

За фінансової підтримки  програми «Верховенство права» Міжнародного Фонду «Відродження».

Проект «Організація суспільно-корисних екопоходів для молоді Дворічанського району – фундамент позитивних змін».

Мета проекту: підвищити громадську активність та екологічну свідомість молоді Дворічанського району через залучення її до благоустрою місць громадського відпочинку поблизу сіл Мечникове, Кам’янка, Лиман Другий, Новоєгорівка шляхом організації суспільно корисних молодіжних екопоходів.

За фінансової підтримки Вінницької обласної молодіжної громадської організації «Наше Поділля».

 

2013 рік

Проект «Розвиток Центру правової інформації та консультацій для захисту прав населення Дворічанського району».

Мета проекту: забезпечення протягом липня - грудня 2013 р. доступу малозабезпечених та інших мешканців селищної та сільських громад Дворічанського району Харківської області до безоплатних правових послуг, консультацій, інформації для захисту їх прав, інтересів; створення умови для фінансової підтримки системи безоплатної правової допомоги населенню району у 2014  і наступних роках.

За фінансової підтримки  програми «Верховенство права» Міжнародного Фонду «Відродження».

Проект «Обирай: Екошок або життя у чистому довкіллі»

Мета проекту: Створити умови для усвідомлення населення Дворічанського району необхідності зберегти й покращувати довкілля шляхом розвитку екологічного підходу до життя.

За фінансової підтримки Сумського обласного комітету молодіжних організацій (NED).

За результатами спільної співпраці ГО «ФСГД» з органами місцевого самоврядування Дворічанського району була прийнята Програма забезпечення правової допомоги населенню Дворічанського району на 2014 – 2018 роки  затверджена рішенням  ХХІХ  сесії VI cкликання №404-VI від 20 грудня 2013 року.

 

2014 рік.

Проект «Впровадження медіації ровесників в шкільній системі освіти Дворічанського району Харківської області та Білозерського району Херсонської області».

Мета проекту: Зменшення рівня конфліктності в школах шляхом апробації програми «Медіація ровесників», яка передбачає створення Шкільних Служб Розв’язання Конфліктів та впровадження успішного досвіду в системі шкільної освіти Дворічанського та Білозерського районів.

За фінансової підтримки Програмної ініціативи «Права людини і правасуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

Термін з 1.01. по 31.10.2014 р.

Проект «Перспективні напрямки діяльності Центру правової інформації та консультацій для захисту прав населення Дворічанського району».

Мета проекту: Протягом 2014 року підвищити рівень доступу мешканців відділених сільських населених пунктів Дворічанського району Харківської області до системи надання безоплатної первинної правової допомоги, яка відповідає їх актуальним потребам.

За фінансової підтримки Програмної ініціативи «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

Термін з 1.01. по 31.12.2014 року

 

2015 рік.

Проект «Стала система безоплатної первинної правової допомоги населенню Дворічанського району Харківської області».

Мета проекту: Забезпечити доступ мешканців Дворічанського району Харківської області до сталої системи надання безоплатної первинної правової допомоги.

За фінансової підтримки Програмної ініціативи «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

Термін з 1.01. по 31.06.2015 року.

 

2016 рік.

Проект «Доступна та якісна безоплатна правова допомога населенню Дворічанського району Харківської області».

Мета проекту: Сприяти налагодженню дієвої  взаємодії між системою первинної та вторинної безоплатної правової допомоги на Дворічанщині, що дасть можливість отримати мешканцям району повний спектр безоплатних правових послуг.

Проект виконується в рамках Проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади та Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

Термін з 01.02.2016 по 01.02.2017 року.