В районі діє стаціонарний «Центр правової інформації та консультацій для захисту прав населення Дворічанського району за фінансової підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного Фонду «Відродження». В Центрі юрист безкоштовно надає населенню району юридичні консультації та допомогу з питань захисту їхніх  трудових прав, прав власності, прав на започаткування власної справи та права на державну підтримку родин з дітьми.

З моменту відкриття, Центром надано 56 консультацій та інформацій, надана допомога в оформленні юридичних документів.

Протягом лютого були здійснені виїзди до Кутьківської та Токарівської сільських рад. В Кутьківці 25 мешканців села прийшли до сільського Будинку культури, де їм була запропонована мультимедійна лекція і презентація послуг Центру. Юрист відповів на питання, які  цікавили присутніх, в основному, це питання права власності на житло та землю.

18 жителів с. Токарівка отримали відповіді на питання, що їх цікавили з права власності на земельну ділянку, приватизації земельної ділянки, оренди земельної ділянки на виїзному прийомі працівників Центру, що відбувся в приміщенні Токарівської сільської ради.

Центр співпрацює з органами місцевого самоврядування. Сільські голови та інші працівники сільських рад співпрацюють з Центром з метою отримання правової допомоги. Працівники закладів культури допомагають  Центру в організації проведення консультацій. В сільських радах та закладах культури розміщені 30 інформаційних стендів з питань правової інформації та консультацій.