Про Фонд

Наша місія

Покращити життя громади Дворічанського району, розвиваючи гармонійне середовище.

ХТО МИ?

Громадська організація, в якій об’єдналися лідери Дворічанського району.

НАВІЩО?

Щоб надати підтримку тим, хто бажає зробити життя цікавішим, змістовнішим та заможнішим.

Щоб спільно напрацьовувати рішення та реалізовувати ініціативи, спрямовані на вирішення актуальних проблем місцевого розвитку.

«Фонд сільських громад Дворічанщини» запрошує до співпраці свідомих особистостей, котрі займають активну громадську позицію і прагнуть втілити свій найкращий досвід у розвиток Дворічанщини.

МИ ВІДКРИТІ ДО ДІАЛОГУ ТА ГОТОВІ ДО СПІВПРАЦІ!

 

 
Команда

Громадська організація «Фонд сільських громад Дворічанщини» розпочала свою діяльність у 2005 році в якості ініціативної групи «Розум+». Офіційно НУО «ФСГД» зареєстрована 31 травня 2010 р. Членами організації стали лідери сільських громад Дворічанського району, культпрацівники (у більшості), пенсіонери, молодь.

Очолила організацію Людмила Ковтун, досвідчений управлінець зі значними лідерськими якостями та вагомим авторитетом на рівні району та області, у минулому начальник відділу культури та туризму Дворічанської райдержадміністрації (пенсіонерка з грудня 2009 р.). На цей час організація не має штатних працівників. Всі працівники та волонтери залучаються до діяльності по мірі реалізації проектів, необхідності проведення кампаній, акцій та інших заходів.

Громадська організація «ФСГД» має значний виконавчий потенціал, оскільки об’єднує людей, у яких спільні цінності. Саме ці цінності (солідарність, духовність, любов до свого краю та його історії) і є головною мотивацією до членства та участі у заходах організації.

У 2010 році Громадська організація «ФСГД» провела оцінку власної організаційної спроможності. Це дозволило визначити основні потреби та скласти індивідуальний план розвитку організації.

Творчий потенціал організації формується на принципах безпосередньої участі, індивідуального підходу, спілкування та безперервного навчання. Високий рівень залучення всіх працівників та членів організації до обговорень, дискусій та планування розширюють можливості всередині організації. Члени організації беруть участь у тренінгах та навчальних програмах у напрямках розвитку громад, комунікації, фасилітації, медіації, управління неприбутковими організаціями.

Партнери організації: органи державної влади та місцевого самоврядування, ЗМІ, ініціативні групи сільських громад Дворічанського району.

 
Наглядова рада

Опис наглядової ради Фонду

 
Реквізити

 

Громадська організація «Фонд сільських громад Дворічанщини»

Вул. 35 Гвардійської дивізії, буд. 26, смт. Дворічна, Харківська область, Україна, 62702.

Тел. +38 (05750) 77-946,

Моб. тел.: +38 (050) 957-23-86

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Банківські реквізити:

Дворічанське відділення

ПАОКБ "ПриватБанк"

вул. Радянська, 21,

смт. Дворічна

Харківська область, Україна, 62702

Р/р: 26009060711456

МФО: 351533

Код ЄДРПОУ: 37010522

 

 
Контактна інформація

 

ЯК З НАМИ Зв’язатися?

Напишіть нам листа на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Зателефонуйте нам: +38(050) 957-23-86; +38(097) 342-34-35.

 

 


Сайт розроблений в рамках проекту «Ресурсний Центр активності громади на базі Дворічанського районного Будинку культури Харківської області», що реалізується ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» за фінансової підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження». Детальніше про програму: www.irf.ua

Мета проекту: надати підтримку активності громади Дворічанського району у вирішенні проблем місцевого розвитку шляхом створення Ресурсного Центру для сільських осередків громадського життя на базі Дворічанського районного Будинку культури.

Думки, висвітлені на цьому сайті, не обов’язково відображають думки та точки зору Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».