Наші заходи

Центр правової інформації та консультацій для захисту прав населення Дворічанського району успішно діє на Дворічанщині.

В районі діє стаціонарний «Центр правової інформації та консультацій для захисту прав населення Дворічанського району за фінансової підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного Фонду «Відродження». В Центрі юрист безкоштовно надає населенню району юридичні консультації та допомогу з питань захисту їхніх  трудових прав, прав власності, прав на започаткування власної справи та права на державну підтримку родин з дітьми.

Детальніше...
 
Щоб розквітали покоління – разом відродимо коріння.

ГО «ФСГД» започатковує публікацію матеріалів краєзнавців, активістів району про наших славетних земляків.

Першими будуть матеріали надані А.Михайловою «И.И.Мечников из Панасовки».

Детальніше...
 
Велика Толока у селі Мечникове

7 жовтня 2011 року відбулася велика сільська Толока по відродженню історичної спадщини – льоху Нобелівського лауреата, всесвітньовідомого вченого І.І. Мечникова!

У Толоці взяли участь представники Дворічанської райдержадміністрації, Токарівської сільської ради, Інституту мікробіології та імунології ім. І.І. Мечникова АНУ, Міжнародного благодійного фонду охорони здоров’я ім. І.І. Мечникова, волонтери Дворічанського РЦСМ, представники ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини», представники громади с. Мечникове, представники відділу культури та туризму РДА (Начальник – Щоличев С.М.), працівники ПП «Оганесян»,  ТОВ «Дворічанський елеватор» (Директор - Прилуцький Віктор Сергійович) та відпочиваючі в осередках сільського зеленого туризму с. Мечникове.

Детальніше...
 
Закликаємо до співпраці! Відродимо Мечниківські міста!

Шановна громадо!

Інформуємо, що у районі проводяться заходи, спрямовані на відродження історичної спадщини Дворічанщини - садиби Нобелівського лауреата Іллі Ілліча Мечникова. Під час акції  «Щоб розквітали покоління разом відродимо коріння» були зібрані кошти на проведння першочергових ремонтних робіт льоху родини науковця.

Детальніше...
 
Представники громади Дворічанщини побували в с. Костилівка Рахівського району Закарпатської області з метою вивчення успішного досвіду сільського зеленого туризму

Село Мечникове Дворічанського району має всі передумови для успішного розвитку сільського зеленого туризму на основі історичної та природної спадщини. Але нажаль, люди в селі дуже пасивні, зневірені. Людей пригнічує безробіття, проблеми транспортного сполучення, обмеженість отримання інформації, побутові проблеми, одноманітність. Вони не вірять в те, що можна бути успішними завдяки власним силам.

З липня 2011 року громадська організація «Фонд сільських громад Дворічанщини» реалізує проект «Розвиток сільського зеленого туризму у селі Мечникове Дворічанського району Харківської області» за підтримки Фонду Генрі Ноуена, розпорядником якого в Україні є Інститут лідерства та управління Українського Католицького Університету.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2

Сайт розроблений в рамках проекту «Ресурсний Центр активності громади на базі Дворічанського районного Будинку культури Харківської області», що реалізується ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» за фінансової підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження». Детальніше про програму: www.irf.ua

Мета проекту: надати підтримку активності громади Дворічанського району у вирішенні проблем місцевого розвитку шляхом створення Ресурсного Центру для сільських осередків громадського життя на базі Дворічанського районного Будинку культури.

Думки, висвітлені на цьому сайті, не обов’язково відображають думки та точки зору Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».